redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Jak pielęgnować skórę po zabiegu?
16/01/2017
post-treat
artykuł sponsorowany

Okres zimowy to idealny czas, aby kompleksowo zadbać o skórę – wie o tym każda z nas. Klientki chętniej poddają się bardziej intensywnym zabiegom także z użyciem kwasów, które silnie oddziaływują na skórę.  Aby poprawić komfort Klienta podczas zabiegu, jak i w pierwszych dniach po nim dobrze mieć pod ręką specjalistyczne kosmetyki, które złagodzą skutki tej ingerencji.

Arkana stworzyła specjalną linię Post Treat Therapy zawierającą produkty do domowej pielęgnacji skóry narażonej na działanie niskich i wysokich temperatur oraz podrażnionej po opalaniu lub właśnie zabiegach w gabinecie.

Na uwagę zasługuje delikatny proszek do demakijażu Soft Clean Powder. Idealny do każdego rodzaju skóry, łagodzi i nawilża, działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Świetnie sprawdza się po peelingach dermoestetycznych. Jest też bardzo wydajny, a małe opakowanie sprawia, że okaże się  niezastąpiony np. w podróży.

Jako zabezpieczenie skóry po zabiegu Arkana rekomenduje Specjalistyczny krem barierowy Post Treat Barrier Cream. Kosmetyk odbudowuje barierę ochronną oraz m.in. zabezpiecza przed czynnikami atmosferycznymi i chemicznymi. To produkt idealny do zastosowania po eksfoliacji i laseroterapii.

Post Treat Solution to numer 1 w regeneracji skóry po zabiegu. Nie tylko łagodzi obrzęki, przyspiesza także wchłanianie się wylewów i siniaków oraz wygładza i nawilża skórę. Rekomendowany do codziennego stosowania jako środek na zaczerwienienie, rumień czy redukcję świądu.

Jeśli wykonujesz zabieg mikropigmentacji na Twojej półce powinna się znaleźć także specjalistyczna maść pozabiegowa Post Treat Ointment. Dzięki zawartości olejów: słonecznikowego, awokado, canoli czy masła shea maść redukuje szorstkość i łuszczenie, a także szybką regenerację uszkodzonego naskórka. Zmniejsza stan zapalny oraz podnosi odporność skóry.

To tylko niektóre propozycje z bogatej oferty Arkana wspomagające zbieg oraz kontynuację domowej pielęgnacji.  Poznaj wszystkie produkty i zadbaj o komfort Klienta, więcej: Post Treat Therapy.

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury