redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
Finał konkursu „Bitwa na pędzle”
28/06/2017
Za nami ósma edycja ogólnopolskiego konkursu „Bitwa na pędzle”. W piątkowy wieczór 23 czerwca we wrocławskim klubie TA.TU wizażyści przenieśli nas w świat optycznej iluzji.

Dzięki Artystycznej Szkole Marzeny Daleckiej –  organizatorowi konkursu, mogliśmy na żywo oglądać pracę wizażystów, którzy w ciągu dwóch godzin tworzyli na swoich modelach i modelkach makijaże na temat Optical Illusion. Jury, w skład którego wchodzili: wykładowca Szkoły Artystycznej, przedstawiciele sponsorów nagród oraz patronów medialnych byli zadowoleni z różnorodności technik wykorzystanych przez wizażystów biorących udział w konkursie. Podkreślali także pomysłowość, kreatywność i profesjonalizm, jaki mogli zaobserwować podczas przygotowań do konkursu, a także dwugodzinnej pracy.
Zmagania wizażystów umilił zgromadzonym występ wrocławskiego duetu  Aga Kacała & Mateusz Szulik. Jury oceniało finalistów w kategoriach: czystość makijażu i perfekcja w wykonaniu, spójność z tematem, pomysł, skala trudności, zaawansowanie artystyczne oraz ogólne wrażenia artystyczne całej stylizacji. Po obradach jury wyłoniło trzech finalistów. I miejsce zajął Krystian Wesołowski, II – Paulina Wachnik, a III – Kamila Franke. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom, gościom, sponsorom i patronom medialnym. Zapraszamy na kolejną edycję już za rok!

 

I miejsce Krystian Wesołowski
I miejsce Krystian Wesołowski
II miejsce Paulina Wachnik
II miejsce Paulina Wachnik
III miejsce Kamila Franke
III miejsce Kamila Franke
ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury