redakcja@lne.pl +48 42 661 63 30 (31)
„Bitwa na pędzle” – prawdziwe wyzwanie dla wizażystów!
09/05/2017
plakat-bitwaPrzed nami już ósma edycja konkursu ,,Bitwa na Pędzle”, który jak zwykle odbędzie się we Wrocławiu. Konkurs ten powstał jako pierwsza tego typu inicjatywa skierowana do wizażystów z całej Polski. Organizatorem konkursu jest Policealna Szkoła Artystyczna Marzeny Daleckiej z siedzibą we Wrocławiu.

Jest to projekt skierowany do wizażystów, którzy dążą do swojego rozwoju, lubią dobrą zabawę i nie boją się nowych wyzwań. Każdy, kto chce poszerzyć swoje horyzonty, zdobyć nowe doświadczenia, chce inwestować w siebie i osiągnąć zamierzony cel, znajdzie tu miejsce dla siebie.

W tym roku przenosimy Was w świat złudzeń optycznych – tematem konkursu jest Optical Illusion.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać projekt makijażu do 11 czerwca br. na adres: marketing@mdalecka.pl. Spośród nadesłanych prac jury wyłoni 10 finalistów, którzy 23 czerwca o godzinie 18.00 będą zmagać się o tytuł najbardziej kreatywnego wizażysty naszego konkursu, pokazując swoje umiejętności na żywo przed publicznością i jury w klubie TA.TU położonym w samym sercu Wrocławia.

Konkurs „Bitwa na pędzle” skupia artystyczny świat związany z makijażem, ale nie zabraknie również dobrej muzyki! Podczas tegorocznej edycji będziemy mieli zaszczyt gościć wrocławski duet Aga Kacała & Mateusz Szulik. Muzyka na żywo w połączeniu ze zmaganiami finalistów z pewnością uczynią ten wieczór niezapomnianym. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników makijażu – zobaczcie na żywo i oceńcie sami zmagania finalistów.

Magazyn LNE został Patronem Medialnym tego wydarzenia.

ZAPRENUMERUJ KOLEJNE NUMERY JUŻ TERAZ
LNE - ponad 200 stron dobrej lektury