Pobierz aplikację LNE Apple Store Logo Google Play Logo
 

NIEDZIELA 02 kwietnia 2017 | od 14:30 do 16:00 Sala Bratysława

PANEL: Oczyszczanie organizmu jako niezbędny element efektywnych terapii beauty & healthy-aging.

Warunkiem pięknej, zdrowej skóry jest prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. To z kolei jest możliwe, jeśli pozbędziemy się nadmiaru toksyn i niepotrzebnych złogów. Czy warto wprowadzić elementy oczyszczania organizmu do praktyki gabinetowej? Najważniejsze uwarunkowania fizjologiczne tego procesu. Co trzeba wiedzieć o roli wątroby, nerek czy znaczeniu limfodreanżu? Jak dzięki znajomości typu psychometabolicznego skuteczniej określić sposób i czas oczyszczania organizmu?
> Jak ja to robię? Doświadczenia własne ekspertów-praktyków.
> Kluczowe elementy procesu detoksyfikacji organizmu.
> Oczyszczanie organizmu a typ psychometaboliczny klienta

Agata Waszak
Naturoterapeutka, ratownik medyczny, homeopata klasyczny. Konsultantka z zakresu doradztwa żywieniowego, homeopatii, izopatii, suplementacji, ziołolecznictwa i innych metod wspomagania zdrowia.
Małgorzata Daniel
Kosmetolog z wieloletnią praktyką w zakresie procedur estetycznych, anti-aging i holistycznej pielęgnacji ciała. Specjalistka promocji zdrowia oraz marketingu i zarządzania, wykładowca Collegium Cosmeticum.
Rafał Baron
Lekarz, specjalista med. tropikalnej i med. podróży. W praktyce pasjonat profilaktyki zdrowia, zgłębiania mechanizmów regeneracji organizmu, szczególnie z wykorzystaniem tzw. terapii niefarmakologicznych.